Доповнення Dixit 9: Anniversary

389 грн
Є в наявності
 • Опис

  Тип: асоціативна, що розвиває уяву, креативність, дедукція, доповнення до гри Dixit або Dixit Odyssey
  Видавець: Libellud (Франція)
  Тривалість гри: 60+
  Кількість гравців: 3-6
  Вік: 8+
  Мова: мовонезалежна

   

   

  Dixit 9 Anniversary (Діксіт 9: Ювілейне видання) – це 84 нових карти, для повноцінної партії з якими потрібно базова гра Діксіт або ж спеціальне видання Діксіт: Одіссея. 84 нових шматочка персональних всесвітів різних художників. До речі, якщо раніше кожне доповнення оформлялося одним автором, то ювілейна версія зібрала всіх оформлювачів, які раніше працювали над створіннями зображень для карт Діксіта.

   

   Слід зазначити, що задня сторона карт Dixit 9 Anniversary (Діксіт 9: Ювілейне видання) не відрізняється від карт всієї серії Діксіт, тому ви легко можете змішати набори різних доповнень в будь-який кількості і послідовності, щоб зробити ваші партії ще більш несподіваними і яскравими!

   

   Правила гри Діксіт неймовірно прості і захоплюючі. На початку партії всі учасники отримують по шість карт. Перший гравець зобов’язаний придумувати асоціацію до однієї зі своїх карток і викласти її на стіл сорочкою вгору. Потім інші гравці в таємниці один від одного підбирають зі своїх карт найбільш підходящу до озвученої асоціації. Відібрані карти перемішуються і відкриваються. Після цього гравцям належить відгадати карту ведучого гравця. Потім гравці добирають по одній карті і роль ведучого переходить до наступного учасника.
  Цікаво, що переможні бали зараховуються ведучому, якщо хоча б один (але не всі відразу) з гравців відгадав його карту.
  Dixit – це відмінна гра, яка розвиває фантазію, логіку, асоціативне мислення. Завдяки їй учасники покращують свої когнітивні навички, вчаться спілкуванню і розумінню один одного. Але крім цього Діксіт – це гра, яскрава, весела, добра, що дарує безліч відмінних емоцій і радощі перемоги!

   

  Комплектація доповнення «Dixit 9: Anniversary»:

  • 84 карти;
  • Правила.
 • Характеристики

  Кількість гравців

  , , ,

  Мова

  Мовонезалежна

  Серії ігор
  Тематика

  Абстрактна, У слова

  Видавець
 • Відгуки (0)

  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
 • Правила гри

Популярні товари