Хіт

Настільна гра Аліас

649 грн
Є в наявності
 • Опис

  Тип: Весела гра для великої компанії

  Видавець: Tactic

  Час гри: від 90 хвилин

  Кількість гравців: 4-16 гравців

  Вік: від 10

  Мова: українська, англійська

   

   У настільній грі Псевдонім (Alias) учасники будуть намагатися пояснювати один одному різні слова, поняття, терміни та інші явища оточуючого нас світу. Однак при цьому не можна використовувати спільнокореневі слова, а також частини слова якого пояснюють. Всі слова згруповані на спеціальних картках. Причому вам можуть потрапляти поняття різної складності: від простих предметів до складних абстрактних термінів. За кожне правильно відгадане слово ваша команда отримує переможне очко, а за помилки і пропущені картки навпаки – штрафується. Це було б дуже просто, але на виконання завдання у вас є всього хвилина і ви здивуєтеся, наскільки складно іноді швидко пояснювати навіть найпростіші речі.

   

   

  Підготовка до гри майже не вимагає часу. Гравці повинні розділитися на команди з приблизно однаковим складом, потім кожна команда отримує по кольоровій фішці, яка ставиться на початок шкали переможних очок. Кількість людей в одній команді не обмежена, але не може бути менше двох, тому ви можете грати в Alias будь-якою кількістю гравців. Після чого перша команда вибирає одного учасника, який бере в руки 10-20 карток з будь колоди. Пісочний годинник перевертається, починаючи відраховувати хвилину, за яку обраний гравець намагається пояснити якомога більше слів членам своєї команди. При цьому інші команди стежать за помилками.

   

  Номер необхідного слова на картці визначається числом на поділ, де в даний момент стоїть фішка команди. Ви можете пояснювати слово так, як вважаєте за потрібне, але при цьому не можете використовувати частини вихідного слова або однокореневі слова. Наприклад, пояснюючи слово “літак”, ви не можете сказати “це транспортний засіб, який літає по небу”. Також зверніть увагу, на те що слово повинно бути названо саме у зазначеній формі. До того ж складність слів під однаковими номерами на різних картках відрізняється, тому іноді краще пропустити якусь картку, щоб не втратити дорогоцінного часу. За кожне вірно назване слово фішка вашої команди просувається за шкалою переможних очок на одну поділку, а за пропущені картки і порушення правил пояснення навпаки – повертається назад. Останнє слово, яке не встигла вгадати команда, можуть постаратися назвати гравці з інших команд. Після чого хід переходить до наступної команди. Гра триває аналогічним чином до тих пір, поки одна з фішок не перетне фінішну пряму, визначивши переможців!

   

  Крім цього на шкалі ігрового поля є п’ять чорних поділок, які відкривають спеціальний раунд “грабежу”, в якому команди можуть відгадувати слова спільно. Член команди, чия фішка перетнула цей поділ, бере рівно шість карток і починає пояснювати слова за звичайними правилами. При цьому не використовується пісочний годинник, а бали отримує команда, що зуміла першою знайти правильну відповідь. Ви також можете використовувати додаткове правило, що дозволяє пояснювати слова іноземною мовою, що дасть можливість попрактикуватися в знанні мов…

   

   

  Зміст настільної гри Псевдонім (Alias):

  – Ігрове поле

  – Пісочний годинник

  – 6 фішок

  – 400 карт

  – Правила гри

   

  Дана версія гри повністю перекладена на українську мову і містить картки з українськими словами, так і правила українською мовою. Коробка з грою організована так, що у вас немає необхідності отримувати з неї картки перед кожною грою, просто розкладіть поле і починайте грати, дістаючи карти з коробки по мірі потреби. До того ж, завдяки зручному органайзеру, картки не перемішуються під час транспортування.

   

   

  Настільна гра Псевдонім (Alias) – це одна з кращих ігор для великих веселих компаній. Кілька тисяч різних слів і словосполучень на сотнях ігрових карток гарантують вам десятки годин веселощів у компанії друзів, знайомих або колег по роботі. Гра відмінно підійде для днів народження, свят, корпоративів та інших заходів, де необхідно зайняти велику кількість людей. При цьому завдяки простим правилам, які пояснюються за пару хвилин, у неї з однаковим інтересом будуть грати люди різного віку.

 • Характеристики

  Кількість гравців

  , , , Більше 6

  Мова

  Англійська,

  Тематика

  У слова

  Видавець
  Серії ігор
 • Відгуки (0)

  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
 • Правила гри

Популярні товари