Настільна гра Барабашка 2.0 – Барамелька

612 грн
Є в наявності
 • Опис

  Тип: Весела, дитяча, для вечірок, сімейна, з активною взаємодією
  Видавець: Zoch Verlag (Німеччина), Стиль Жизни
  Час гри: від 20 до 30 хвилин
  Кількість гравців: 2-8 гравців
  Вік: від 6
  Мова: мовонезалежна, російська

    

   Настільна гра “Geistesblitz 2.0” (Барамелька або Барабашка 2.0) є продовженням однієї з кращих сімейних ігор “Geistesblitz” (Барабашка). При цьому вона є самостійною, тобто не потребує наявності базової гри. Так як і з героєм оригіналу, бешкетним привидом на ім’я Барабашка, гравці будуть допомагати жителям старого замку розібратися із безладом. Та цього разу в скруті опинилася подружка привида. Для того, щоб допомогти їй знайти загублені в ванній кімнаті предмети, гравці будуть намагатися визначити зашифровані на карті об’єкти і старатися схопити їх раніше за інших учасників. Той, кому вдасться безпомилково визначити більшість предметів, стане переможцем.
  Підготовка до гри майже не займає часу. Вийміть з коробки і розмістіть в центрі столу 5 предметів: рушник, гребінь, кумедну жабку, ванну і саму подругу Барабашки – Барамельку. Перетасуйте колоду карт. Виберіть ведучого, який відкриває першу карту (при грі з дітьми бажано, щоб це був найстарший учасник). Тепер всі гравці повинні визначити, який з предметів зашифровано на карті і якнайшвидше його схопити. Зверніть увагу, що на кожній карті зображено рівно два предмети. При цьому може бути два варіанти:
  – Один з зображених на карті предметів повністю, як по формі, так і по кольору, відповідає одному з п’яти предметів, що лежать в центрі столу. Не задумуючись хапайте цей предмет!
  – Жоден з зображених на карті предметів не збігається з предметами на столі, ні по кольору, ні по формі. Тоді вам потрібен предмет, якого, по-перше, немає на карті. А по-друге, на карті також відсутній колір цього предмету.

   

  Фото Барамелька

  При цьому дотримуйтесь основних правил: можна брати лише одну з п’яти речей, що знаходяться в центрі столу і робити це необхідно лише однією рукою. Прийнявши рішення, ви не можете його змінити. При цьому будьте ввічливі і не виривайте предмети з рук інших гравців. Схопивши правильний предмет, ви отримуєте карту, яку кладете перед собою долілиць. При цьому всі, хто помилився і вибрав не той предмет, на який вказує карта завдання, повинні віддати вам по одній своїй раніше виграній карті. Зверніть увагу, навіть якщо ви знаєте, що схопили правильний предмет раніше від інших, не поспішайте, дайте опонентам скоїти помилку і, можливо, ви ще отримаєте додаткові карти. Гра продовжується до тих пір, доки не закінчаться карти завдань. Учасник, який отримав протягом гри більшість карт, перемагає в грі.
  Крім цього, ви зможете об’єднати зразу обидва набори серії Geistesblitz (Барабашка), зробивши ігри ще різноманітнішими і цікавішими. Для цього перед грою розділіть два набори предметів з першої і другої частин, сформувавши в центрі столу два окремі круги. Якщо ви хочете, щоб час гри не збільшувався, візьміть приблизно по половині колоди з кожної частини і перетасуйте їх, створивши спільну колоду. В усьому іншому правила гри зберігаються. Ви також можете ускладнити задачу, додавши наступне правило: якщо на відкритій карті зображений предмет що збігається як по кольору, так і по формі, ви повинні хапати предмет того ж кольору з сусідньої кімнати.

  Карти Барамелька

  Окрім основних правил, продовження вносить в ігровий процес велику кількість змін і доповнень. Крім вищевказаної можливості об’єднання наборів, за спільною згодою гравці можуть додати в гру одну і ту ж, чи навіть всі наступні модифікації. Якщо на карті є жабка, викрикніть назву шуканого предмету, та не хапайте його. А якщо предмет збігається по кольору, то назву його треба викрикнути іноземною мовою. І нарешті, якщо на карті є рушник, то хапайте предмет, який збігається з ним по кольору або викрикуйте його назву, якщо на карті є ще й жабка. Заплутались? Нічого страшного, після пари ігор ви легко засвоїте ці прості правила.

  Комплектація настільної гри “Geistesblitz 2.0” (Барабашка 2.0 або Барамелька):

  • 60 карт
  • 5 предметів

   

  Всі компоненти гри виконані з якісних матеріалів. Предмети зроблені з дерева і приємно лягають в руку. Гра повністю мовонезалежна, жоден з її компонентів не містить будь-якого тексту, а правила російською мовою ми додаємо до кожної придбаної в нас копії гри. Незважаючи на те, що карти надруковані на товстому папері, ми б все-таки радили придбати для них спеціальні протектори.
  Настільна гра “Geistesblitz 2.0” (Барабашка 2.0 або Барамелька), так як і базова гра “Geistesblitz” (Барабашка) – це завжди веселощі і море позитивних емоцій. Вона однаково добре підійде як для дітей так і для дорослих. Малечі гра допоможе розвинути увагу і реакцію, а дорослих на час гри перетворить на дітей. Ми гарантуємо, що де б не з’явився барабашка: за домашнім ігровим столом, на дні народження, корпоративі, ігротеці чи просто на зустрічі хороших друзів – він завжди подарує масу яскравих вражень!

     Придбати настільну гру «Geistesblitz 2.0» (Барабашка 2.0 або Барамелька) у Києві, Житомирі чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопку “КУПИТИ” та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером +380 (66) 5-111-901.

 • Характеристики

  Кількість гравців

  2, , , , , Більше 6

  Мова

  Мовонезалежна, Російська

  Тематика

  Фентезі,

  Вік
 • Відгуки (0)

  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
 • Правила гри

Популярні товари