Хіт

Настільна гра Dobble

312 грн
Є в наявності
 • Опис

  Тип: для вечірок, свят і веселих компаній
  Видавництво: Ігромаг (Україна), Asmodee (Франція)
  Час гри: від 15 до 30 хвилин
  Кількість гравців: від 2 до 8
  Вік: від 6 років
  Мова: не залежить від мови (правила українською)

   

  Dobble (Доббл) – дуже проста і весела гра для будь-якої компанії. Вона завоювала свою популярність саме завдяки простоті правил, високій швидкості партій, а також тим, що від неї важко відірватися. В маленькій металевій коробочці знаходяться 55 круглих карточок. На кожній з них є вісім різних зображень. Завдання гравців полягає в тому, щоб знайти однакові картинки на двох карточках. Вони можуть бути різних розмірів та у різних положеннях, але обов’язково у кожних двох карточках є однакові зображення.
  Фото настільної гри Доббль

   

  Фото комплекту Dobble

  Варіанти гри. Автори потурбувалися і про те, щоб урізноманітнити гру, і пропонують у правилах цілих п’ять варіантів гри. Найпростіший: кожному гравцю роздають по одній карті, а решту колоди ставлять у центрі. Гравці по черзі відкривають верхню карту. Хто перший знайшов збіг, забирає карточку собі. Переможцем вважається той, хто до кінця гри назбирає найбільше цих самих карточок. В інших міні-іграх навпаки, карти потрібно скидати чи навіть підкидати іншим гравцям. Також автори пропонують застосовувати систему рейтингів, щоб визначити найкращого гравця.

   

  Photo box DobbleDobble photo

   

  В чому цікавинка? Звісно, прочитавши попередні абзаци, можна подумати, що Dobble (Доббл) – це звичайна гра і таких дуже багато. Та це оманливе враження. Зазвичай після першої партії обов’язково йде друга, далі – третя, а потім, загубившись у часі, Ви забуваєте, що взагалі-то збиралися займатися іншими справами.

  Фото Доббль

  Ось, чому вона така популярна. Її пакують в компактні металеві коробочки не за примхою волі, а для зручності транспортування. Щоб можна було непомітно взяти з собою до друзів чи навіть на природу. А простота правил та швидкість партій дозволяє долучити до гри будь-кого. Підсумовуючи це все, можна з певністю стверджувати: Dobble (Доббл) підійде кожному, хто любить весело проводити час.

       Якщо Вас зацікавила ця гра, рекомендуємо звернути увагу на настільну гру «Швидерця».

  Комплектація настільної гри «Dobble (Доббл)»:

  • 55 круглих ігрових карт;
  • Правила гри.
 • Характеристики

  Кількість гравців

  2, , , , , Більше 6

  Мова

  Мовонезалежна

  Тематика

  Абстрактна

  Вік
  Видавець
 • Відгуки (0)

  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
 • Правила гри

Популярні товари