Настільна гра Квиток на Потяг: Європа

1,799 грн
Є в наявності
 • Опис

  Тип: сімейна, економічна стратегія
  Видавництво: Hobby World
  Час гри: від 30 до 60 хвилин
  Кількість гравців: від 2 до 5
  Вік: від 8 років
  Мова: не залежить від мови

  Ticket to Ride: Europe – мабуть одна з найпопулярніших ігор подібного плану. Вона надзвичайно проста, якщо судити по правилам і з головою захоплює під час партії. Учасникам належить розвивати залізничне сполучення усієї Європи і змагатися за першість у цій сфері.

  Як це працює? У кожного гравця на руках будуть карти з вагонами та локомотивами, а також секретні завдання. під час свого ходу учасник гри обирає, що він буде робити. Можна взяти карти вагонів, добрати собі ще завдань, або створити перегін між містами. Сам процес побудови залізниці досить простий. Достатньо сплатити зазначену кількість вагонів певного кольору з руки. Локомотиви, до речі, виступають в ролі вагончиків будь-якого кольору. Але існують ще й тунелі і водні переправи, за які доведеться обов’язково грати з руки локомотиви, чи викладати додаткові вагони. Переможні бали начисляються за довжину неперервного маршруту, кількість перегонів та виконання секретних завдань. Але будьте обережними, адже якщо завдання з карточки на вашій руці не виконане, переможні бали знімаються.
  Коротко про головне. Ticket to Ride: Europe – проста і цікава гра, в якій постійно потрібно думати. Рішення кожного ходу можуть привести як до перемоги, так і до поразки. Взаємодія між гравцями мінімальна, буде дуже важко нашкодити іншому гравцю навмисне, тому варто постійно піклуватися саме про себе. Розробити якусь стратегію заздалегідь, звісно можна, але постійно потрібно пристосовуватися до мінливої ситуації. Радимо усім, хто любить багато думати та планувати.
  Настільна гра Квиток на Потяг: Європа карта для гри зображення

   

  Настільна гра Квиток на Потяг: Європа картки на карті зображення

   

  До складу настільної гри «Ticket to Ride: Europe» входить:
  – Ігрове поле (Мапа Європи)
  – 240 пластикових вагонів (по 45 кожного кольору: синій, червоний, зелений, чорний, жовтий + по 3 резервних вагона кожного кольору)
  – 162 ілюстровані карти
  – 15 станцій
  – 5 фишок для підрахунку набраних балів
  – Правила гри
  – Спеціальний електронний ключ Days of Wonder для доступу на сайт

 • Характеристики

  Кількість гравців

  2, , ,

  Мова

  Мовонезалежна

  Стать
  Тематика

  Пригодницькі

  Видавець
  Серії ігор
 • Відгуки (0)

  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
 • Правила гри

Популярні товари